Szkolenia

Pragniemy, aby Sutherland Medical Center było czymś więcej niż przychodnią lekarsko-rehabilitacyjną. Propagujemy ideę samokształcenia dla fizjoterapeutów i lekarzy. W tym celu organizujemy szkolenia i otwarte wykłady dla wszystkich, którzy chcą poszerzać swoje zawodowe horyzonty: pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności, dzielić się swoimi doświadczeniami, być na bieżąco z nowinkami z sal operacyjnych i gabinetów fizjoterapeutycznych. Wszystko to w przyjemnej atmosferze opartej na partnerstwie i wzajemnym szacunku  lekarzy i fizjoterapeutów. W tym celu stworzyliśmy szkolenia:

Ultrasonografia narządu ruchu dla lekarzy

Ultrasonografia narządu ruchu dla fizjoterapeutów z koncepcją Sonofeedback

Ultrasonografia Interwencyjna

Kurs Kriolezji pod kontrolą USG

Klinika SMC we współpracy z firmą Metrum CryoFlex ma zaszczyt zaprosić Państwa na kurs Ultrasonografii interwencyjnej w Kriolezji. Kurs planujemy na jesień 2017 w Klinice SMC w Warszawie.

W sobotę dzień wykładowo- warsztatowy, gdzie zaprezentowane zostaną dojścia iniekcyjne do stawów obwodowych i kręgosłupa ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów kriolezji oraz prezentowany będzie aparat do wykonywania zabiegów, a w niedzielę odbędą się pokazy zabiegów kriolezji wykonywanych pod kontrolą USG.
Koszt uczestnictwa 1200 PLN ( przelew na konto kliniki SMC – Imię i Nazwisko z dopiskiem Kurs Kriolezji)

prosimy o wpłaty na konto :

Sutherland Medical Center

Al. Stanów Zjednoczonych 32 lok 14

04- 036 Warszawa

numer konta 17 2490 0005 0000 4500 4878 9132

Kontakt i zapisy – Danuta Bielecka tel: +48 5o5 358 999 i mail: danuta.bielecka@metrum.com.pl

Oferta szkoleniowa

Szkolenie z zakresu ultrasonograficznego biofeedbacku

Klinika SMC we współpracy z firmą Polrentgen zaprasza na warsztaty dla fizjoterapeutów z zakresu praktycznego wykorzystania diagnostyki USG narządu ruchu. Cele szkolenia : 1) nauka rozpoznawania podstawowych patologii w narządzie ruchu (uszkodzenia ścięgien, mięśni, stawów), koncepcja tzw. „sekundowego rozpoznania” pozwalająca fizjoterapeucie selekcjonować pacjentów na pierwszej wizycie; 2) nauka konstruowania ćwiczeń pod kontrolą USG (ultrasonograficzny biofeedback inaczej sonofeedback) w leczeniu niestabilności [...]

Więcej »