Szkolenie z zakresu USG narządu ruchu w praktyce fizjoterapeuty – kurs rozszerzony

Szanowni Państwo!

Klinika SMC wraz z firmą SpotMed wyłącznym dystrybutorem aparatów USG marki Alpinion ma zaszczyt zaprosić na kontynuację szkolenia z zakresu ultrasonografii narządu ruchu. Będzie to szkolenie rozwijające i pogłębiające dotychczasową wiedzę, wzbogacone o przygotowanie do ultrasonografii interwencyjnej, gdyż prezentowana będzie ultrasonografia kręgosłupa i nerwów obwodowych ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki różnicowej zespołów bólowych.

Szkolenie odbędzie się w 2024 roku (termin podamy niebawem) i obejmuje:

Piątek 15-20, sobota 9-18, niedziela 9-14 (łącznie 25 godzin dydaktycznych).

Szkolenie odbędzie się na terenie naszej kliniki. Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, materiały w formie prezentacji (PDF) i filmów na CD oraz to co najważniejsze… asystę przy aparatach (zapewniamy 4-6 stanowisk) i prowadzenie „za rękę” krok po kroku tak, aby zapoznać się z sonoanatomią prawidłową kręgosłupa i nerwów obwodowych, wykonać testy prowokacyjne używane w diagnostyce różnicowej oraz przećwiczyć dostępy iniekcyjne wykorzystywane w medycynie bólu. Na miejscu catering i miła atmosfera kursu jak podkreślamy – wybitnie warsztatowego (minimum teorii, maksimum praktyki i ćwiczeń).

Prowadzący:

Piotr Godek – lekarz ortopeda od ponad 25 lat zajmujący się diagnostyką USG narządu ruchu w codziennej praktyce klinicznej, instruktor na wielu kursach diagnostycznych i interwencyjnych.

Asysta:

Wojciech Ruciński i Tomasz Zubala – fizjoterapeuci zajmujący się wykorzystaniem USG w praktyce rehabilitacyjnej, instruktorzy na kursach USG i Sonofeedback dla fizjoterapeutów i osteopatów.

Zapisy – szkolenia@smc.waw.pl

Koszt szkolenia 2100 PLN

Ilość miejsc: 14

Wpłaty na konto kliniki z dopiskiem – Kurs USG zaawansowany/ maj 2023, Imię i Nazwisko, data szkolenia

Sutherland Medical Center

Al. Stanów Zjednoczonych 32 lok 14

04- 036 Warszawa

numer konta 17 2490 0005 0000 4500 4878 9132

Zapraszamy do zapisów!