Zespół
Lekarze:
dr. n. med. Piotr Syrówka – ortopeda
Ordynator Oddziału Reumoortopedii Instytutu Reumatologii w Warszawie, specjalizuje się w alloplastyce stawów barkowych, łokciowych, skokowych, biodrowych i kolanowych, wykonuje artroskopowe operacje stawów kolanowych i skokowych w tym rekonstrukcje więzadeł, łąkotek i chrząstki stawowej, wykonuję ponadto operacje korekcyjne deformacji stóp, rąk, w tym deformacji pourazowych, szycie ścięgien w tym rekonstrukcje zastarzałego zerwania ścięgna Achillesa.
dr. n. med. Piotr Godek – ortopeda, osteopata
Specjalizuje się w diagnostyce USG narządu ruchu, terapiach biologicznych opartych na zastosowaniu surowicy (procedury ORTHOKINE, PRP, Goldic) w leczeniu zmian zapalnych i zwyrodnieniowych stawów kończyn i kręgosłupa. Dr Godek wykonuje iniekcje z kwasu hialuronowego i kolagenu do stawów obwodowych oraz zabiegi KRIOLEZJI i TERMOLEZJI w leczeniu przewlekłych zespołów bólowych.
dr. n. med. Katarzyna Woszuk – specjalista chorób wewnętrznych i reumatolog
Pracownik Instytutu Reumatologii w Warszawie, specjalizuje się w leczeniu schorzeń reumatoidalnych, chorób tkanki łącznej, zmian zwyrodnieniowych i zapalnych kręgosłupa, przeprowadza kwalifikacje internistyczne do zabiegów operacyjnych z zakresu ortopedii i reumoortopedii
współpraca:
dr Paweł Szymański – chirurg plastyk, chirurgia ręki
dr Witold Woźniak – chirurg naczyniowy
dr Daniel Kozyra – leczenie operacyjne, alloplastyka, artroskopia, rekonstrukcje
dr Adrian Rymarczyk – leczenie operacyjne, artroskopia, rekonstrukcje, chirurgia kręgosłupa
dr Andrzej Sobieraj – neurochirurg
dr Paweł Lis – neurochirurg
dr Konrad Maciejewski – chirurg onkolog
dr Mirosław Szarzyński – leczenie operacyjne, artroskopia stawu barkowego
Fizjoterapeuci:
dr Wojciech Ruciński – fizjoterapeuta
Absolwent warszawskiego AWF. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu rehabilitacji, terapii manualnej i osteopatii. Obecnie wykładowca oraz instruktor na szkoleniach z zakresu USG oraz osteopatii i anatomii palpacyjnej. Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji narządu ruchu, zespołów bólowych i przeciążeniowych ze szczególnym uwzględnieniem dysfunkcji kręgosłupa. Drugą specjalnością jest terapia pod kontrolą USG (sonofeedback) w zespołach bólowych i przeciążeniowych stawów obwodowych oraz kręgosłupa.
mgr Tomasz Zubala – fizjoterapeuta
Absolwent warszawskiego AWF. Instruktor na szkoleniach z zakresu USG. Specjalista w zakresie rehabilitacji schorzeń narządu ruchu. Prowadzi również treningi propriocepcji oraz programy przygotowawcze dla sportowców. Specjalizuje się w prowadzeniu i konstruowaniu ćwiczeń pod kontrolą USG. Absolwent szkoleń z zakresu terapii manualnej oraz technik mobilizacji powięzi. Specjalista w wykorzystaniu metody Sonofeedback w leczeniu niestabilności stawu skokowego.
mgr Marcin Doroba – fizjoterapeuta
Specjalista w zakresie rehabilitacji schorzeń narządu ruchu oraz fizykoterapii ze szczególnym uwzględnieniem zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, przykurczów pourazowych i pooperacyjnych stawów obwodowych ( kolano, bark, stopa), absolwent szkoły osteopatii SCOM – specjalizacja w leczeniu bólu dyskopatycznego kregosłupa, rwy kulszowej, stenozy kanału kręgowego.
mgr Dominika Ebert – fizjoterapeutka
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w profilaktyce zespołów przeciążeniowych z użyciem fizykoterapii, prowadzi zajęcia z rehabilitacji i profilaktyki wad postawy oraz Pilates dostosowany do potrzeb pacjentów ze schorzeniami kręgosłupa.
(obecnie na urlopie macierzyńskim)
mgr Karolina Łukasik – fizjoterapeutka
mgr Radosław Jasiński – trener medyczny
Absolwent warszawskiego AWF – kierunek wychowanie fizyczne, specjalizacja kulturystyka. Trener medyczny/ funkcjonalny z 5 letnim stażem zawodowym. Przez wiele lat trenował skok wzwyż. Drugi wicemistrz Polski Juniorów w tej konkurencji. Należy do zacnego grona „dwumetrowców”. Rekord życiowy w skoku wzwyż 208 cm. Instruktor Kulturystyki, trener II klasy Akrobatyki Sportowej, ukończył kurs diagnostyki funkcjonalnej (blackroll), ukończył kurs Ekspert Ruchu (bodywork) – posiada wiedzę z zakresu treningu funkcjonalnego oraz zawaansowanych metod rozwijania cech motorycznych, treningu poprawiającego wydajność ruchową jak i sportowe rezultaty, ukończył kurs Trenera Medycznego (bodywork) – posiada kompleksowe narzędzia terapeutyczne do pracy z pacjentami zmagającymi się z dysfunkcjami, bólem i chorobami narządu ruchu. Jego praca uzupełnia terapię manualną fizjoterapeuty oraz wykonane przez lekarza procedury lecznicze.